הפרוייקט יוקם על שטח של למעלה מ-300 דונם ויכלול 1162 יחידות דיור שיתפרסו על 23 בנייני יוקרה. היקף המכירות בפרוייקט צפוי לעמוד על כ – 1.6 מיליארד שקל

פרוייקט הענק החדש יבנה על שטח של מפעלי תחנות שזכתה בו במכרז של המנהל. סה"כ השטח, בהיקף של 1,000 דונם, מורכב משני מתחמים ומשתי תב"עות מאושרות. מתחם המגורים יבנה על שטח של למעלה מ – 300 דונם. על שאר השטח יבנה מתחם מסחר, בילוי ופנאי ראשון מסוגו בארץ, שיבנה בסטנדרטים בינלאומיים.

 

{loadposition google03}

 

הפרוייקט מתוכנן על ידי אדריכל הצמרת משה צור. עיצוב השטחים הציבוריים, לובי הבניינים, הגנים והפארקים יעשה על ידי מעצב הפנים אלכס מיטליס. צור ומיטליס, הנמנים על אדריכלי הצמרת של ישראל, אחראיים על תכנונם של מגדלי יוקרה ובתים לאלפיון העליון, ובכללם גם פרוייקט "אסותא באוהאוס וילג' " של "העיר החדשה", בו רכשו דירות בכירי המשק. יועץ נוסף לפרוייקט הוא משרד האדריכלים האמריקאי הבינ"ל ELKKUS-MANFREDI ARCHITECTS מבוסטון שיטפל גם במתחם המסחר והבילוי. הפיתוח הסביבתי והסטנדרט של הפרוייקט יהיו ברמה גבוהה מהמקובל במתחמים דומים תוך אימוץ אלמנטים המקובלים בד"כ במגדלי יוקרה בת"א.

 

למרות גודלו, המתחם יבנה באופי של מתחם בוטיק. זאת באמצעות תכנון מגוון רחב מאוד של טיפוסי בניינים ומגוון עצום של דירות שונות שיאפשרו התאמה אישית להעדפות הרוכשים. המתחם יורכב מ-100 דגמי דירות שונים מ-23 בניינים ב-7 דגמים ובגבהים שינועו מ-5 קומות ועד 17 קומות. הדירות שיוצעו למכירה בפרוייקט יהיו בנות 3-4-5 חדרים וכן פנטהאוזים ודירות גן. שטחי הדירות ינועו משטח של כ – 80 מ"ר לדירת 3 חדרים ועד לכ-160 מ"ר ומרפסות גדולות בדירות הפנטהאוז. מרבית הדירות בפרוייקט יהיו דירות גדולות. כ-150 דירות במתחם יהיו דירות מיוחדות (פנטהאוזים, דירות גן ודירות מדורגות). הפרוייקט תוכנן כך שיהיה בטוח לתנועת ילדים. המעבר בכל המתחם יהיה ללא חציית כבישים וכל החניות בפרוייקט יהיו תת קרקעיות. בסה"כ היקף השטח הבנוי במתחם צפוי לעמוד על כ-200,000 מ"ר.

 

על פי תכנון הפרוייקט, היקף השטחים הירוקים במתחם יעמוד על למעלה מ-100 דונם המהווים למעלה משליש משטחי הפרוייקט כולו. דגש רב ניתן על הפיתוח הסביבתי. במרכז הפרוייקט יוקם פארק מרכזי באורך של כחצי קילומטר ובהיקף של כ-40 דונם שיכלול שילוב של מדשאות, אלמנטים של מים, דקים, פרגולות ופינות ישיבה ומשחק. יחד עם זאת, מועד תחילת השיווק, המחירים ואוכלוסיית היעד טרם פורסמו. מנסיון העבר בפרויקטים אותם יזם דרור הלוי, המחירים במתחם החדש צפויים להיות נמוכים ממחירי השוק וחתך האוכלוסיה גבוה. מהעיר החדשה נמסר כי הכנת הפרוייקט טרם הושלמה. על מועד תחילת השיווק וההצטרפות לקבוצה תצא הודעה בהמשך.

 

"העיר החדשה" מקימה בימים כ-500 דירות במגדלים בת"א מתוכם כ-330 יח"ד במגדלי ההיי-טק הנמצאים בשלב האיכלוס וכ-160 בפרוייקט "אסותא" בו הושלמה העיסקה, שווקו כל הדירות והפרויקט עומד בפני תחילת ביצוע.

 

{loadposition google02}


 

{loadposition advert1}