מגדל המגורים ישתרע על פני שטח של 3.5 דונם, יתנשא לגובה של 25 קומות ויכיל בין 60 ל- 70 דירות. כל הדירות מאופיינות במפרט ויוקרתי וברמת גימור גבוהה עם גמישות מרבית לטעמו ולצרכיו של הלקוח. גודל הדירות ינוע  מ- 100 מ"ר ועד ל- 1,000 מ"ר לדירות הדופלקס, בכל  הדירות תהיינה מרפסות  בגודל עד 12 מ"ר ומחירי הדירות החזיתיות ינועו בין 55-70 אלף שקל למ"ר. (לא כולל דירות הפנטהאוז והדופלקס בקומה העליונה שטרם תומחרו). מחיר התחלתי של דירה יהיה כ-5.5 מיליון שקל. 

 

 

{loadposition google03}

 

הרמה  הגבוהה של פרויקט David Promenade Residences תבוא לידי ביטוי גם מחוץ לדירות. הדיירם יוכלו ליהנות, בין השאר, מכניסה מפוארת עם עמדת שומר, מלובי דו מפלסי מעוצב, חניה תת קרקעית ב-2 מפלסים, בריכת שחיה וחדר כושר לדיירי הבניין בלבד, 4 מעליות מהירות לכל הדירים ומעליות פרטיות בדירות הפנטהאוז. בסמוך לפרוייקט David Promenade Residences תקים חברת נ.ה.ל את מלון היוקרה  קמפינסקי Tel Aviv שיחוברו האחד לשני באמצעות מבנה זכוכית  (Glass Cube). במלון קמפינסקי תל אביב יוכלו דיירי הפרוייקט ליהנות משרותי העילית המוצעים לרבות קונסיירז, שרותי כושר וספא ושרות חדרים. מלון Kempinski Tel Aviv ייבנה ע"פ שטח של 4.5 דונם, יכלול 23 קומות וכ- 220 חדרים ומתוכם 50 סוויטות יוקרה התואמות לסטנדרטים הידועים של הרשת.

 

את המיזם מתכנן משרד פייגין אדריכלים, שבראשו עומד האדריכל יהודה פייגין. מטרתו של פייגין בתכנון הפרויקט הייתה להעניק התייחסות הן לתל אביב 'העיר הלבנה'/עיר ללא הפסקה, והן לנושא משבי הרוח האופייניים לאזור. לאור זאת מעטפת שני המבנים מורכבת מזכוכית בשילוב אלומיניום לבן. כמו כן בשונה מהמצב המוכר שבו מרבית המלונות מנותקים מהולכי הרגל בפרויקט זה יצרו קומה במפלס הרחוב שתהיה פתוחה ומזמינה לאורחים מהעיר לאורך כל שעות היום, גם אם אינם אורחי המלון. על מנת לתת פתרון עיצובי לבעיית משבי הרוח באזור קו החוף נבחר להסיט את שני המגדלים בכ- 30 מטר האחד מהשני כך שהם אינם ניצבים בקו אחד מה שמצמצם משמעותית את משבי הרוח הן לדיירי הפרויקט ולהן להולכי הרגל.

 

בחודשים האחרונים, טרם קבלת כל האישורים על הפרוייקט, מקיימת חברת היזמות נ.ה.ל השקה שקטה (מפה לאוזן) במהלכה מבצעות משווקות הפרוייקט ("נאות שירן" וחברת "הולנד נכסים") פנייה יזומה ודיסקרטית לקהל היעד בארץ ובחו"ל. בחברה מדווחים כי עד כה נרשמה היענות מרשימה ביותר בעיקר בשל מקומו הייחודי והחברות מעדכנות כי הן נמצאות במו"מ מתקדם לקראת סגירת חוזים עם מספר לקוחות פוטנציאליים. מועד אכלוס הפרוייקט במהלך המחצית השנייה של 2013.

 

בתמונה: הדמיה של פרויקט דירות היוקרה David Promenade Residences של הנרי טייק שבסמוך אליו ייבנה מלון  Kempinski.

 

{loadposition google02}

 

  

{loadposition advert1}