והודיעה כי בחרה בחברת "שלום את נתן" לבנות את הפרויקט. עבור ביצוע הפרויקט תקבל חברת שלום את נתן מגינדי החזקות סכום של 64,374,200 שקל כולל מע"מ. רו"ח רועי גינדי מוסיף כי: "חברת שלום את נתן הינה אחת מחברות הבנייה המובילות והאיכותיות בארץ, אשר סיימה לבנות בהצלחה עבור גינדי החזקות שני פרויקטים בהיקף כולל של 72,150,000 שקל, זהו הפרויקט השלישי שבו מתקשרת חברת גינדי החזקות עם חברת שלום את נתן".

 

 

{loadposition google03}

 

גינדי GARDENS מתחם המגורים היוקרתי מבית גינדי החזקות, נבנה בלב מתחם צוריאל, בין רחוב מנחם גינדי לרחוב רפפורט. הפרויקט יכלול 4 בניינים בני 7-9 קומות, בכל בניין כ-27 דירות בנות 4, 4.5  ו- 5 חדרים וכן דירות גן, מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים ודופלקסים מפוארים. אכלוס הפרויקט לבניינים 1,2 מיועד למרץ 2013 ולבניינים 3,4 ליוני 2013. גינדי החזקות רכשה את הקרקע ששטחה 7.5 דונם בעסקת קומבינציה. לפני כארבעה חודשים יצאה חברת גינדי החזקות במבצע בלעדי לחברי המועדון של החברה ובתוך שעה מכרה 66 מתוך 77 דירות המיועדות למכירה בפרויקט. בתוך שבועיים בלבד השלימה החברה את מכירת יתר הדירות שנותרו בפרויקט וסך היקף המכירות הכולל בפרויקט הינו 126,000,000 שקל.

 

על חברת גינדי החזקות:

גינדי החזקות, אשר הוקמה בשנת 2000, הינה חברה עצמאית וייחודית בתחום הפיתוח, הבניה ויזמות הנדל"ן ונמצאת בבעלות ליטל גינדי-מטלון (עו"ד), אבי גינדי (רו"ח), גיא גינדי (עו"ד), רועי גינדי (רו"ח) ומנחם גינדי.

החברה בנתה ויזמה בשנים האחרונות אלפי דירות בערים מרכזיות בגוש דן. בין ההצלחות של השנים האחרונות תוכלו למצוא את פרויקט היוקרה G TEL AVIV, מגדלי שרונה, מגדלי היוקרה גינדי הייטס וכן שכונות מגורים רבות כמו גינדי בולווארד וכן פרויקט  ONE&ONLY בשכונת אם המושבות בפתח תקווה ומתחם מגדלי הלאום במערב ראשון לציון.

 

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}