בין הדירות שנמכרו בפרויקט: דירת 3 חדרים, בקומה ה- 5, בשטח של כ- 65 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 9 מ"ר, במחיר של 1.9 מיליון שקל, דירת 2 חדרים, בקומה ה- 7, בשטח של כ- 45 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 3.5 מ"ר, במחיר של כ- 1.4  מיליון שקל.

 

 

{loadposition google03}

 

חברת רוטשטיין חתמה על הסכם קומבינציה בפרויקט זה, לפיו, 42 מתוך 71 יח"ד שייבנו בבניין שייכות לה. הפרויקט כולל גם קומת מסחר ו- 3 קומות תת קרקעיות של חנייה. הבניין ממוקם במערב רחוב פלורנטין בפינת רחוב אברבאנל, במרחק אווירי של כ- 940 מ"ר מהים, כך שכבר בקומות הנמוכות, צפוי נוף לים.

 

מהחברה נמסר כי חלקה בקומת המסחר יועמד למכירה, ככל הנראה, בתחילת הרבעון הבא. עוד נמסר כי נותרו למכירה דירות מיוחדות עם מרפסות גדולות, בטווח מחירים של 1.5-2.7 מיליון שקל, וכן דירות גג, בטווח מחירים של 4.5-5.5 מיליון שקל.

 

לדברי אורי פליישמן, סמנכ"ל השיווק של החברה, "שכונת פלורנטין זוכה בשנים האחרונות לפריחה מחודשת ונהנית מביקושים הן על ידי משפחות צעירות והן על ידי משקיעים. רמות המחיר בשכונת פלורנטין התייקרו בצורה ניכרת בשנתיים האחרונות, אולם עדיין מהוות אלטרנטיבה לצעירים או משפחות, המבקשים להתגורר בתל אביב".

 

{loadposition google02}{loadposition advert1}