מדובר במגדל מגורים, העתיד להבנות במגרש המשתרע על כ- 2.6 דונם, הממוקם בחלקו הדרום מזרחי של פ"ת. המגדל יתנשא לגובה של 14 קומות ויכלול 65 יחידות דיור, בתמהיל של 4, 5 ו – 6 חדרים ודירות דופלקס.

הפרויקט ייבנה באזור המבוקש ביותר בהדר גנים ובסמוך לפארק חדש העתיד להיבנות. על-פי סטנדרטים גבוהים ביותר, מיועד לקהל המסורתי-דתי ויכלול: לובי מפואר, מרפסות סוכה, קומת חניון תת-קרקעי ומחסנים. הבניין מעוצב ומרשים, חדר הלובי מפואר, 3 מעליות מהירות, חניון מסודר ובחזית הבניין תקים החברה גינה מעוצבת. פלינר בהדר גנים שלב ב' הינו פרויקט שנולד בעקבות הביקוש העצום לפרויקט שלפניו: פלינר בהדר גנים. הדר גנים ממוקמת בחלק הדרום מזרחי של פתח תקווה ומאוכלסת בעיקר על ידי ציבור מסורתי – דתי.

{loadposition google03}

 

בצמוד לפרויקט החדש הדר גנים, מסיימת בימים אלה החברה את שווק הפרויקט המגורים הראשון:פלינר בהדר גנים. החברה סיימה בימים אלה לשווק את כל הדירות בפרויקט למעט דירת גן המשתרעת על שטח של 116 מ"ר וכוללת 5 חדרים וחצר ענקית המשתרעת על שטח של 180 מ"ר. מחיר הדירה המבוקש הינו: 1.9 מיליון שקל. כמו כן, דירת דופלקס בקומה 9, המשתרעת על שטח של 164 מ"ר וכוללת 6 חדרים ומרפסת המשתרעת על שטח של 75 מ"ר. מחיר הדופלקס 2.250 מיליון שקל. מועד סיום הפרויקט מתוכנן לדצמבר 2012.

הפרויקטים של חברת "אפרים פלינר" מאופיינים בבניית מגדלי יוקרה העומדים בסטנדרטים גבוהים ואיכותיים. פעילותיה כוללת בניית בתי מגורי יוקרה כמו: "ניצנים גנים", בכפר גנים בפתח תקווה, "בית השחר", "מגדל הדרור", ו"מגדל השחר" בהוד השרון. כמו גם, משרדי "מגדל פלינר" שנבחר לשכן, בין היתר את משרדי הממשלה. בתוך שבועיים יוקם משרד מכירות בשטח הפרויקט ותחל מכירה מוקדמת.

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}