מכירות חודש ינואר ממשיכות את מגמה המכירות של חברת שיכון ובינוי נדל"ן משנת 2010, שהסתכמה במכירות של 1,142 דירות ומגרשים לבנייה עצמית, בשווי כולל של כ-1.84 מיליארד שקל. בולטת במכירות במהלך חודש ינואר היא העיר רחובות - בפרויקט רחובות ההולנדית אותה בונה החברה בשיתוף עם אשדר . במהלך ינואר השנה נמכרו 15 דירות בשווי כספי כולל של כ-23 מיליון שקלים.

  

עוד עיר הבולטת במכירות היא הוד השרון. החברה החלה בשיווק הפרויקט חלומות הוד השרון בדצמבר 2010 . בינואר מדווחת החברה על מכירת 8 דירות בסך כספי כולל של כ-16 מיליון שקלים. עד עתה תוך חודשיים מכרה החברה 21 דירות . הפרויקט יבנה על פי עקרונות הבנייה הירוקה על פי הנחיות האוגדן הירוק של הרשות המקומית. 

{loadposition google03}

 

גם זיכרון יעקב ממשיכה ליהנות מהביקושים. החברה מדווחת כי מכרה במהלך חודש ינואר 10 דירות בפרויקט 'חלומות זיכרון יעקב' בשווי כספי של כ-15 מיליון שקלים.

 

לדברי תמיר דגן מנכ"ל חברת שיכון ובינוי נדל"ן: "נתוני המכירות של תחילת השנה מעידים כי יש ביקוש לדירות למגורים בישראל במקומות איכותיים בישובים חדשים הקרובים למרכז או מחוברים אליו באמצעי תחבורה מפותחים. אני צופה כי הנדל"ן למגורים ימשיך ליהנות מרמות ביקושים גבוהות גם בחודשים הבאים".

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}