במסגרת פריסייל (מכירה מוקדמת) מכרו החברות 24 יח"ד בהיקף כספי של כ- 34 מיליון ₪. בין הדירות שנמכרו: דירת 6 חדרים בקומה ה- 14, בשטח של 138 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 20 מ"ר, במחיר של 1.59 מיליון ₪; דירת 4 חדרים בקומה 3, בשטח של 101 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 12 מ"ר, במחיר של 1.19 מיליון ₪; דירת גן בת 6 חדרים, בשטח של 138 מ"ר, עם גינה בשטח של 200 מ"ר, במחיר של 1.73 ₪.

 

פרויקט גולד פרימיום ממוקם בלב השכונה ומוקף בפארק ירוק ורחב ידיים. הפרויקט מציע מפרט טכני ברמה גבוהה, הכולל, בין היתר, לובי כניסה מפואר, פיתוח סביבתי עשיר, אסלות תלויות בעלי מיכלי הדחה סמויים, דלתות פנים "פלקסבורד" מעוצבות, ריצוף יוקרתי ועוד. תמהיל הדירות כולל דירות 4,5,6 חדרים, דירות גן מרווחות, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים 6 חדרים. מחיר לדירת 4 חדרים הינו החל מ- 1.2 מיליון ₪, מחיר לדירת 5 חדרים הינו החל מ- 1.35 מיליון ₪ ומחיר לדירת 6 חדרים הינו החל מ- 1.4 מיליון ₪.

 

{loadposition google03}

 

מנתוני משרד השיכון שפורסמו באחרונה עולה כי ביבנה חלה עלייה של אלפי אחוזים בהתחלות הבנייה; ב- 2010 הוחל בבנייתן של 569 יח"ד חדשות בעיר, לעומת 11 יח"ד בלבד שהוחל בבנייתן ב- 2009.

 

לדברי גיא לוי, מנכ"ל משותף בחברת גיא ודורון לוי, "יבנה עלתה לכותרות בחודשים האחרונים בזכות השכונה הירוקה המוקמת בימים אלו. הפרסומים על מכירת מאות דירות תוך מספר שעות באמצעות ארגון "חבר" רק הגבירו את ההתעניינות של הזוגות הצעירים בעיר". לוי מוסיף כי "ביבנה הירוקה ישנה תב"ע שלא מביישת שכונות יוקרתיות בגוש דן, ולכן אין לי ספק שהיא תמשוך ביקושים ותצמח להיות שכונה מוצלחת".

 

לוי מתייחס לעלייה בביקושים לדירות ביבנה ואומר כי "לאחר שמחירי הדיור התייקרו מאוד בשנה האחרונה גם במעגל השני לתל אביב, כלומר באזור ראשון לציון, נס ציונה, רחובות וכדומה, יבנה מהווה כיום אלטרנטיבה לזוגות צעירים שמחפשים דיור איכותי במחירים סבירים".

 

אתר האינטרנט של יבנה הירוקה

 

{loadposition google02}{loadposition advert1}