בין הדירות שנמכרו: דירת גן בת 5 חדרים עם מחסן דירתי בשטח של 140 מ"ר, עם גינה בשטח של 130 מ"ר, במחיר של כ- 1.8 מיליון שקל. דירת 5 חדרים עם מחסן דירתי בשטח של 140 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 13 מ"ר, במחיר של 1.57 מיליון שקל.

{loadposition google03}

 

פרויקט שבירו באגמים נבנה בשכונת אגמים החדשה במערב נתניה. הפרויקט יכלול 14 בניינים, רובם בבנייה נמוכה של כ-3-4 קומות, בהם בין 16 ל- 20 דירות בלבד בכל בניין. שניים מהבניינים הינם בני 9 קומות כל אחד. בין היתר, נבנים שני בנייני בוטיק, שבהם 8 דירות בלבד בכל בניין. תמהיל הדירות בפרויקט יכלול דירות גן 4 חדרים במחיר של החל מ- 1.6 מיליון שקל, דירות 5 חדרים במחיר של החל מ- 1.55 מיליון שקל, דירות גן 5 חדרים ודירות לופט גג, עם תקרות גבוהות (כ- 6 מטרים). מהחברה נמסר כי הבנייה כבר החלה ונמצאת בבניית הקומה השלישית. עוד נמסר כי האכלוס צפוי להתחיל בדצמבר 2011.

 

רמי קדמי, סמנכ"ל שיווק בחברת רמי שבירו מוסר כי "מתחם אגמים נחשב למתחם אטרקטיבי בנתניה. מדובר בשכונת מגורים חדשה ומתוכננת עד לפרט האחרון, אשר מצד אחד נהנית מקרבה לים ולשמורת טבע, ומצד שני נמצאת במרכז הארץ. מיקום השכונה, סמוך למתחם המסחרי פולג וליד צירי תנועה מרכזיים המקצרים את זמן הנסיעה לתל אביב וחיפה, רק מוסיפים לאטרקטיביות של השכונה".

לאתר האינטרנט של שכונת אגמים בנתניה

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}