מהחברה נמסר כי בשבוע האחרון נפתח משרד המכירות, ולאור הצלחת המכירה המוקדמת בבניין הראשון, יוצא כעת לשיווק גם הבניין השני, כאשר מחירי הדירות בפרויקט הינם: דירת 4 חדרים במחיר של החל מ- 1.635 מיליון שקל. דירת 4.5 חדרים במחיר של החל מ- 1.71 מיליון שקל ודירת 5 חדרים במחיר של החל מ- 1.88 מיליון שקל (מקומה חמישית והלאה).

{loadposition google03}

 

פרויקט השרון העליון מוקם במתחם 1200 בצפון הוד השרון, בצמוד לכפר מל"ל. הפרויקט כולל 128 יח"ד בשני בניינים בני 18 קומות כל אחד. בכל בניין חניון תת קרקעי, לובי מפואר, 3 מעליות, חדר כושר, מועדון דיירים וכיו"ב. הפרויקט נהנה מסמיכות לבית הספר וגני הילדים שייבנו בשכונה, קרבה לרכבת וכיו"ב. לדברי שרה אילין, מנהלת השיווק בחברת שרביב, "הפרויקט נהנה ממיקום אטרקטיבי במיוחד במערב השכונה, בשורה הראשונה של המתחם, עם נוף פתוח וירוק לכפר מל"ל ופארק פנימי רחב ידיים לרווחת התושבים".

 

בפרויקט מגוון דירות רחבות ידיים ומרפסות גדולות במיוחד. בתמהיל ניתן למצוא דירות בנות 4, 4.5 ו-5 חדרים בגדלים שונים וכן לופטים, פלאט-לופטים ופנטהאוזים שייהנו מאיכויות מיוחדות כגון: תקרה גבוהה, מרפסות ענק, חללים כפולים, עיצוב פנים יוקרתי, וגמישות בתכנון הפנימי. מהחברה נמסר, כי לאחרונה נמכרה, בין היתר, דירת 5 חדרים, בשטח של 142 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 17 מ"ר, בקומה ה- 13, במחיר של 2.06 מיליון שקל.

לדברי אילין, "בשנתיים האחרונות הוד השרון הוכיחה עצמה כעיר אטרקטיבית ואיכותית, המושכת ביקושים לא רק מאזור השרון, אלא גם מאזור המרכז. מחירי הדירות בעיר עלו בשנתיים האחרונות בכ- 30 אחוז, ואני מאמינה שהמחירים עוד לא מיצו את כל הפוטנציאל שלהם, ולכן ימשיכו לעלות גם בשנה הקרובה". אילין מוסיפה כי "עיריית הוד השרון מקדמת תכניות פיתוח אורבאני השומרות על מרחבים ירוקים לצד בניית מתחמי מגורים ופיתוח תשתיות תחבורה".

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}