חדרי הכושר החדשים, צויידו ועוצבו בקו מכשירי הכושר היוקרתי ביותר של טכנוג'ים – Total Wellness הבולטים בצבע הפחם הייחודי.

 

 שיתוף הפעולה בין טכנוג'ים ומלונות היוקרה של אלרוב, התאפשר הודות לחזונה של חברת אלרוב מלונות יוקרה, המשלב תפיסות ייחודיות של איכות חיים, חדשנות בטכנולוגיות ותשתיות, מסעדות אופנתיות ומקומות בילוי מעולים, תוך מתן דגש למורשת התרבותית וההיסטורית, היוצרים יחדיו מתחמים חדשניים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יוקרה.

{loadposition google03}

 

בהתאם לתפיסה האדריכלית והעיצובית של מלונות היוקרה, גם קו מכשירי הכושר היוקרתי של טכנוג'ים, בהם נעשה שימוש בחדרי הכושר של 'מלון ממילא' ו'מלון מצודת דוד' מעוצבים בחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר בתחום מכשירי הכושר, דוגמת אלומיניום, חרסינה, עץ ומראה. חדר הכושר החדש במלון 'ממילא', כמו גם חדר הכושר המשופץ במלון 'מצודת דוד' צויידו במכשירים המתקדמים בשוק, דוגמת Kinesis Personalבדוגמת מראה, מכשירי מתיחות Flexibility, מסילת ריצה Excite Visio Web עם פלטפורמת אינטרנט דיגיטלית משוכללת המציעה גישה לאינטרנט לתכנים בעלי עניין אישי בכל עת במהלך האימון באמצעות גלישה נוחה בלחיצה אחת, לכל אתר, כך יכול המשתמש להישאר בקשר און ליין עם החברים בפייסבוק, לקרוא ולשלוח מיילים בזמן האימון, וכן בסדרת מכשירי הכח Personal Selection ואופני וספינינג.

 

יואב צור, מנכ"ל חטיבת הבריאות והספורט באגנטק, ציין כי "נופשים ואורחים בבתי מלון מצפים למצוא עם הגעתם, מלון יפה, מעוצב, קבלת פנים חמה, אווירה נוחה ומסוגננת, ואירוח ברמה גבוהה, אך לא פחות מכך, הם מצפים לבית מלון שיספק להם אווירת Wellness מושלמת – החל מהחדר, הבריכה, חדר האוכל וכלה בחדר הכושר, במסגרתם יוכלו לנוח, להירגע ולמלא מצברים. שימוש במכשירים המתקדמים של טכנוג'ים, המשתלבים להפליא עם החזון והתפיסה העיצובית של אלרוב מלונות יוקרה, תאפשר לאורחים ליהנות ממתחם Wellness מעוצב, תוסס, מרגיע ומפנק, המספק חוויה על-חושית לגוף ,לנפש ורוח". 

 על קבוצת אלרוב ומלונות היוקרה

אלרוב הינה חברת פיתוח נדל"ן מובילה, המשקיעה ומפעילה מגוון פרוייקטים ברחבי הארץ ובעולם. לאלרוב ניסיון מוכח בפיתוח בנייני יוקרה, תוך שמירה על המורשת התרבותית וההיסטורית, ברמת בנייה מקצועית ובניהול יוצא דופן. העיצוב והבנייה של כל פרוייקט מבוצע על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

החברה הינה בעלת ניסיון רב בתחום המסחר וניהול נכסים כגון מלונות היוקרה 'מצודת דוד', הצופה אל חומות העיר העתיקה בירושלים, ומלון 'ממילא' הממוקם באלרוב שדרות ממילא בירושלים, פרוייקט המגורים היוקרתי מגדלי אלרוב ובניין המשרדים מגדל אלרוב בתל-אביב.

 

אלרוב מלונות יוקרה הינה אוסף של מלונות לייף-סטייל יוקרתיים המעניקים חווית אירוח איכותית, מיומנת ואישית ברמה בינלאומית מובילה. המלונות משלבים מיקומים מובחרים, מורשת ייחודית, עיצוב יוקרתי ואווירה עכשווית, לקהילה הבינלאומית והמקומית.

 

בעידן שבו יותר ויותר תיירים שואפים לקבל אירוח שיאפשר להם לשמור על סגנון חייהם גם במהלך החופשה, אלרוב מלונות יוקרה מספקת פתרונות כוללים באמצעות מתחמים אופנתיים, מסעדות, ברים, ומתחמי ספא וכושר הוליסטיים. ניהול קפדני יוצר חוויית אירוח יוקרתית, אלגנטית ונוחה המעוררת השראה לחיים בריאים ומספקים.

 

אודות Technogym

חברת Technogymמאיטליה, היא החברה המובילה לייצור פיתוח ציוד כושר ביתי ומסחרי מתקדם, איכותי, מקצועי, חדשני ומעוצב.

 

לחברה מרכז מחקר ופיתוח עצמאי, יכולת ייצור בטכנולוגיות מתקדמות ובקרת איכות בלתי מתפשרת, שהפכו את Technogym לחברה המובילה בתחומה. הקפדה על הנדסת אנוש, בטיחות, ידידותיות בשימוש ועיצוב מוקפד מאפיינים את המוצרים, הנמכרים בלמעלה מ- 100 מדינות ברחבי העולם.

 

Technogym משווקת את מוצריה בעשרות אלפי מלונות, מגדלי יוקרה ובתים פרטיים בארץ ובעולם, תוך שילוב כל מרכיבי גישת ה-Wellness, ומציעה חווית כושר בדרך ייחודית ואישית, בהתאמה לצרכי הלקוח ושאיפותיו.

 

Technogym מציעה ייעוץ אישי ומקצועי לאדריכלים ולבונים פרטיים, לתכנון ובניית חדרי כושר ביתיים, החל משלב התכנון, באמצעות תוכנת תלת-מימד מתקדמת, להמחשת התוצר המוגמר.

 

ציוד Technogym משווק בישראל , למעלה מ- 6 שנים על-ידי אגנטק – בריאות וספורט.

 

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}