תמ"א 38 הינה תוכנית מתאר ארצית שאושרה ע"י ממשלת ישראל מיום 14.4.05. מטרת התוכנית הינה חיזוק בנייני מגורים קיימים, וכן לאפשר חיזוקם של הבניינים שנבנו לפני שנת 1980 ואינם עומדים בדרישות התקן לעמידות בפני רעידות אדמה. במסגרת התוכנית בעלי הדירות, ללא כל הוצאה כספית מצידם, מתקשרים בהסכם עם יזם/ חברה קבלנית למימוש התוכנית. לאחר סיום הבנייה וחיזוק הבניין, ערך הדירות עולה באופן משמעותי, ובנוסף בעלי הדירות שבבנין מקבלים: מעלית, לובי משופץ ומשודרג, שיפוץ פנימי וחיצוני של הבניין, ועוד

{loadposition google03}

מלוח winwin נמסר: " לא כל תושב ודייר במדינת ישראל יודע מהי תוכנית ה"תמ"א 38". אנחנו החלטנו "להרים את הכפפה" ולהפיק בתוך הלוח שלנו מדור מיוחד לטובת הגולשים שיספק להם בצורה מובנת קלה ופשוטה מידע על התוכנית, יגביר את המודעות אליה, ויספק פלטפורמה מצוינת ל"שידוך" בין הדיירים לבין היזמים והקבלנים. חשוב לזכור שה"תמ"א 38" היא תוכנית טובה, שבסופו של דבר מוציאה את שני הצדדים מורווחים".

 

Winwin, כחלק מהזירות הרבות שיש בתוכו כמו זירת ה"יד השנייה", "זירת הרכב", "שוק האוכל", זירת ה"רכב החדש" ועוד, גם הקים לאחרונה זירה שלמה של פרויקטי נדל"ן חדשים המאפשרת לגולשים לצפות ולקבל מידע על כל הפרויקטים ה"חמים". זאת בנוסף לכ-150,000 מודעות של נכסי נדל"ן מ"יד שנייה".

 

להלן הלינק הישיר למדור:

http://www.winwin.co.il/UploadFiles/misc/Ads/Tama38/index.htm

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}