פארק ההייטק והמסחר משתרע על שטח של כ- 21 דונם, וממוקם בהרצליה פיתוח, בסמוך לכביש החוף. בפארק מבנים קיימים, בשטח כולל של כ- 22 אלף מ"ר, שעברו שיפוץ ושדרוג משמעותי  והושכרו לחברות מובילות כגון מדטרוניק, הביטאט, פאנדטק ו- PTC. בימים אלה מקימה החברה את הבנין המרכזי בפארק בשטח של כ- 18 אלף מ"ר עילי. החניון התת קרקעי בשטח של כ- 25 אלף מ"ר כבר הושלם והחל לפעול. בין הבניינים בפארק מוקמת כיכר מרכזית מרשימה, הנמצאת בשלבי עבודה מתקדמים. המתחם תוכנן ע"י האדריכל משה צור, שתכנן עבור  החברה גם את מרכז גב-ים הרצליה.

{loadposition google03}

שלב א' של הפארק, הכולל 3 מבנים בשטח של כ- 22,000 מ"ר, הושכר כמעט במלואו ונותרו בו כ- 3,000 מ"ר בלבד המיועדים להשכרה.

 

שרון שוופי, מנכ"ל חברת גב ים, אמרה היום: " פארק גב-ים הרצליה צפון הינו אחד ממתחמי ההיי-טק ומסחר המתפתחים והמבטיחים הקיימים כיום באזור המרכז. התכנון הייחודי נועד ליצור מתחם עצמאי, בלב אזור ההיי-טק של הרצליה פיתוח, הנבנה בסטנדרט גבוה ותוך התחשבות בצרכים המיוחדים המאפיינים חברות היי-טק. אין מדובר בבנין בודד, אלא בסביבת עבודה מושלמת, הכוללת בניני משרדים ושטחי מסחר, החובקים כיכר מרכזית".   

 

עוד הוסיפה שרון שוופי כי לאור התקדמות השיווק של שלב א' בפארק, ממשיכה החברה בהקמה ובשיווק של שלב ב', הכולל את הבנין המרכזי בשטח של כ - 18 אלף מ"ר עילי, המיועדים למשרדים ולמסחר. טווח דמי השכירות למשרדים בפארק הינו 80-65 שקל למ"ר לחודש.

{loadposition google02}

 {loadposition advert1}