מעתה, עם הקמתו לאחרונה של האתר האינטרנטי המקוון On Line , הייחודי והראשון מסוגו בישראל - www.jerusalem.com יכול כל אחד מכל נקודה על פני כדור הארץ להיכנס לאתר ולקבל מידע מפורט בנושא.

 

עד כה התקבלו כבר כ - 80 פניות מתושבי חוץ המבקשים לרכוש בתים ודירות בירושלים. ערוץ הנדל"ן, אחד מששת הערוצים המרכזיים הפועלים באתר החדש, פועל בשיתוף עם גופי הנדל"ן המובילים בירושלים ביניהם: שיר"ן, אנגלו-סכסון ועוד, מספק מידע חדשותי מקיף אודות אפשרויות רכישה של נכסים פנויים בשכונות האטרקטיביות בירושלים עבור משקיעים זרים.

{loadposition google02}

 

ייחודיותו של ערוץ זה על פני אתרי אינטרנט רגילים העוסקים בתחום בכך שניתן באמצעות "הסוכן החכם" שהותקן בו לחפש בתים ודירות על פי שכונות, על פי טווחי מחיר, על פי פרויקטים חדשים בבנייה, ואפילו באמצעות סיור וירטואלי בתוך הבתים עצמם המוצאים למכירה.

 

אתר www.jerusalem.com הינו מיזם אינטרנט ייחודי שהוקם בהשקעה של למעלה ממיליון דולרים על מנת להעניק לירושלים, העיר הקדושה בעולם, אתר ייחודי וראשון מסוגו ברשת. לדברי מיכאל וייס, בעלי האתר, "ערוץ הנדל"ן עתיד להיות האבן השואבת לכל מי שמחפש נכסים ודירות בירושלים ומעונין לקבל מידע מקיף ומעודכן על הנכס, השכונה, והתפתחויות הנדל"ן בעיר".

 

אתר JERUSALEM.COM הינו חלק מתעשיית ה-city.com העולמית, אחת התעשיות המשגשגות והפוריות ברשת. אתרי ה-city.com כדוגמת Newyork.com, London.com, vegas.com, paris.com ורבים אחרים, נתפסים על ידי הגולשים ברשת כאתר הרשמי של המקום וזוכים בשל כך לשיעור כניסות ישירות גבוה במיוחד, ולאחוז עסקאות גבוה משמעותית ביחס לאתרים אחרים.

 

{loadposition google03}

 {loadposition advert1}