פרויקט אייקון TLV של חברת העיר החדשה  יבנה על שטח של למעלה מ-3 דונם ויכלול כ-100 דירות בארבעה בניינים סביב גינה פנימית פרטית וכן חניון תת קרקעי של כ-140 מקומות חניה בשלושה מפלסים. 
כמו בפרוייקטים אחרים של הקבוצה, בהם מגדלי אסותא ומגדלי ההיי-טק, גם פרוייקט זה יצא לדרך לאחר שהעיר החדשה הודיעה היום לחבריה על אפשרותם להירשם ראשונים לפרוייקט.
 
פרויקט אייקון TLV ממוקם בלב הצפון הישן של תל אביב, בפינת הרחובות אבן גבירול ומאנה ובסמוך לכיכר רבין. דקות הליכה מהמתחם נמצאים הקאמרי, הבימה מוזיאון תל אביב, גן העיר, דיזינגוף סנטר ומרבית האתרים המרכזיים בעיר. 

לדברי דרור הלוי, בעל השליטה בחברה, ICON TLV הינו נדבך נוסף באסטרטגיה של החברה להקים פרויקטים גדולים במיקומים מרכזיים בתל אביב, כולם בעלי ערך מוסף ויתרון מוכח לרוכשים. לדבריו, כח הקניה של הקבוצה ואיכות האוכלוסייה, מאפשרים לחברה לבחור מתחמים יחודיים, לחסוך בעלויות ולהשביח את הנכסים כך שהרוכשים ייהנו מעליית ערך.

בין השאר החברה יזמה את מגדלי ההיי-טק בתל אביב הכוללים 330 יחידות דיור וארבעה גני ילדים על כעשרה דונם, את פרוייקט אסותא על בית החולים הישן בז'בוטינסקי הכולל 158 דירות בשני מגדלים ושני מבנים לשימור על שטח של שמונה וחצי דונם, ולאחרונה רכשה עם ספציו את מתחם "בית הסופר" ברחוב קפלן בעיר.

ICON TLV יכלול ארבעה בניינים של שבע קומות בשטח בנוי כולל של כ-10,000 מ"ר.

הקומפלקס תוכנן כפרוייקט בוטיק ייחודי כאשר מרבית הדירות בו הינן בגדלים, דגמים ועיצובים שונים. בסך הכל יכלול הקומפלקס כ-40 סוגים ודגמים שונים של דירות ויכלול בין השאר דירות גן, דירות של 2-5 חדרים, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים.

מחירי הדירות בפרוייקט יחלו בכ-1.6-1.7 מליון שקל לדירת 2 חדרים עם מרפסת וחניה תת קרקעית כאשר מרבית הדירות בפרוייקט יהיו בנות 3-4 חדרים, הכוללים מרפסת וחניה. רוב הדירות יהיו במחיר של 2-3 מליון שקל. בנוסף הפרוייקט יכלול דירות יוקרה, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

בחברה מציינים שגם מחירי הפנטהאוזים נמוכים מהמקובל בשוק ויעמדו על כ 50-58 אלף ש"ח למ"ר.

את הפרוייקט מלווים עוה"ד משה הרדי ואמיר פרס השותפים במשרד הרצוג פוקס נאמן.

הפרוייקט צפוי להתאכלס בתוך כשלוש שנים.