כך למשל, אנחנו יכולים למצוא אריחי קרמיקה אשר מודבקים על הקירות, על הרצפה, על גבי ריהוט ועוד. מן הסתם, בכל מקום האריחים יהיו מעוצבים בצורה אחרת עם שלל דוגמאות שונות.

על מנת שאנחנו נוכל ליהנות מאריחי קרמיקה ברמה גבוהה, אנחנו צריכים לדעת היכן לחפש ולקנות אותם, אנחנו צריכים לדעת באילו מקומות אנחנו יכולים למצוא אריחי קרמיקה שיכולים להתאים לנו, מבחינת העיצוב והסגנון. לשם כך אנחנו צריכים גם לחפש את המקום הנכון וחשוב לא פחות, אנחנו צריכים לדעת מה עלינו לחפש בדיוק, מה הם הפרמטרים שאמורים להשפיע על תהליך הבחירה שלנו.

אנחנו יכולים למצוא סטודיו לקרמיקה כמעט בכל יישוב בארץ, בוודאי ביישובים הגדולים אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם אנחנו יכולים להיעזר. בכל אחד מאותו סטודיו לקרמיקה, אנחנו יכולים למצוא, הן אריחים שמיוצרים במקום, כאלה שגם עוצבו בעיצובים ודוגמאות מקוריות, והן אריחים מיובאים או כאלה שמשווקים על ידי הסטודיו, אף על פי שמישהו אחר אחראי על ייצורם.

חשוב לציין, בכל סטודיו לקרמיקה אנחנו נוכל למצוא דוגמאות שונות ורבות אשר יכולים לאפשר לנו למצוא, בין היתר, להתקין אריחים על הרצפה, על הקירות ובמקומות אחרים, כמובן בהתאמה מלאה לסגנון החדר והעיצוב שלו.

כאן עולה השאלה המשמעותית, כיצד אנחנו בוחרים סטודיו לקרמיקה, מה הם הפרמטרים שיכולים להתאים לנו?

פרמטרים לבחירת סטודיו לקרמיקה
פרמטר ראשון, היצע. סביר להניח שאנחנו נעדיף לחפש סטודיו שיש לו היצע נרחב של אריחים, הן מבחינת סוג הקרמיקה והן מבחינת עיצוב ודוגמאות. כך היכולת שלנו לבחור בין האריחים תהיה קלה ונוחה יותר. באופן טבעי, אנחנו נחפש מקום שיש לו קטלוג עשיר של אריחים.
פרמטר שני הוא איכות מן הסתם. כשאנחנו מחפשים אריחי קרמיקה, אנחנו מעוניינים לבצע רכישה ארוכת טווח, לא רכישה שתאלץ אותנו לבצע החלפה של המוצר תוך זמן קצר, אלא אנחנו רוצים לרכוש אריחים שיחזיקו מעמד כמה שנים טובות ואולי עד היום בו נחליט למכור את הנכס או לעשות בו שינוי. לכן יש משמעות גדולה לאיכות האריחים ולעמידות שלהם.

פרמטר שלישי, סגנון. היצע זה דבר חשוב, אך אם אין את הסגנון שאנחנו אוהבים, זה לא יעזור לנו. לכן אנחנו צריכים לחפש מקום שיציע לנו קטלוג עשיר אך עם סגנון מרשים, ורצוי ייחודי ומקורי.

פרמטר רביעי אחריות וחווית שירות. גם כשאנחנו רוכשים אריחי קרמיקה, רצוי שתהיה לנו חווית שירות ייחודית, לכן ההמלצה היא לרכוש במקום מסביר פנים, מקום שמעניק לנו את כל המידע לפני הרכישה ואחריות מלאה על המוצר, אחרי הרכישה.